چهار روح کایوت

58 بازدید
×
معترضان بومی آمریکا با یک پروژه خط لوله نفت در پایین تپه از سرزمین اجدادی خود روبرو می شوند. پدربزرگ داستان خلقت را تداعی می کند و به همه ما یادآوری می کند که باید جایگاه خود را در حلقه بزرگ مخلوقات پیدا کنیم.
کارگردان: Áron Gauder
هنر پیشه: Karin Anglin HR Manager(English version)(voice) Clé Bennett Buffalo(English version)(voice)… John Eric Bentley Lightning(English version)(voice)… Diontae Black Coyote(English version)(voice)
تولید: Cinemon Entertainment
زبان: زیرنویس
کشور:
سال: 2023
animation Poster
توضیحات:

Four Souls of Coyote یک اسطوره آفرینش جایگزین و ساده تر است که در آن انسان نه مخلوق برتر طبیعت است و نه پادشاه جهان، بلکه تنها یکی از همه موجودات است. با کمال تعجب، این اسطوره های باستانی ماهیت مرتبط جهان را کاملاً مشابه نتایج علمی مدرن به تصویر می کشند. اخلاق و خرد آنها با جنبش های زیست محیطی و سبز فعلی طنین انداز است. فیلم به خلقت جهان برمی گردد، زمانی که پیرمرد زندگی را از گل آفرید. هر خلقت او جدید و ناشناخته است و بر بقیه جهان تأثیر می گذارد. میل و احساسات نیز ناشناخته هستند و با تکامل آن ها، جهان پیچیده تر می شود. داستان از طریق ماجراهای پر از حیوانات، جادو، گرسنگی، طمع و دایره مقدس همه مخلوقات، به ما امیدواری می دهد که هنوز برای اصلاح مسیرمان دیر نیست - آخرین لحظه برای نجات زمین است.

پیام تانرا اینجا بنویسید

بی زحمت نظر بدهید

*
*
*
*
انیمیشن های پیشنهادی

همکاران ما

! با ما همکار شوید