آسمان آبی او

88 بازدید
×
دانش آموز سال دوم دبیرستان Aoi Aioi یک نوازنده مشتاق است. دوست پسر سابق خواهر بزرگترش آکان، شینوسوکه کانومورا، یک گیتاریست مبارز است. پدر و مادر آئوی و آکان 13 سال پیش در یک تصادف درگذشتند و آکان از جاه طلبی خود برای رفتن به توکیو با شینوسوکه برای مراقبت از آئوی دست کشید. از آن زمان، آئوی نسبت به خواهر بزرگترش احساس مدیونی کرده است.
کارگردان: Tatsuyuki Nagai
هنر پیشه: Ken Matsudaira Dankichi Nitobe You Taichi Masatsugu Nakamura Atsumi Tanezaki Chika Otaki Shion Wakayama Aoi Aioi
تولید: Her Blue Sky Production Committee Aniplex CloverWorks
زبان: دوبله
کشور: جاپانی
سال: 2019
animation Poster
توضیحات:

دانش آموز سال دوم دبیرستان Aoi Aioi یک نوازنده مشتاق است. دوست پسر سابق خواهر بزرگترش آکان، شینوسوکه کانومورا، یک گیتاریست مبارز است. پدر و مادر آئوی و آکان 13 سال پیش در یک تصادف درگذشتند و آکان از جاه طلبی خود برای رفتن به توکیو با شینوسوکه برای مراقبت از آئوی دست کشید. از آن زمان، آئوی نسبت به خواهر بزرگترش احساس مدیونی کرده است. یک روز، او برای اجرای یک جشنواره موسیقی به عنوان نوازنده جلسه توسط یک خواننده معروف به نام دانکیچی دعوت می شود. در همان زمان، شینوسوکه پس از مدت ها دوری به شهر آئوی و آکان باز می گردد. سپس، شینو به طور مرموزی ظاهر می شود - که در واقع شینوسوکه 13 سال پیش پس از سفر از گذشته به حال است - و آئوی برای اولین بار عاشق می شود.

پیام تانرا اینجا بنویسید

بی زحمت نظر بدهید

*
*
*
*
انیمیشن های پیشنهادی

همکاران ما

! با ما همکار شوید