خوب، بد و زشت

280 بازدید
پیش نمایش
×
یک کلاهبرداری شکار جایزه به دو مرد می پیوندد که در یک اتحاد ناآرام علیه نفر سوم در مسابقه ای برای یافتن ثروتی از طلا دفن شده در گورستانی دورافتاده.
کارگردان: Sergio Leone
هنر پیشه: کلینت ایستوود بلوندی الی والاک توکو لی ون کلیف داوری… آلدو گیفر کاپیتان اتحادیه الکل (در نقش آلدو گیفر) لویی پیستیلی پدر پابلو رامیرز رادا راسیموف مريم انزو پتیتو انباردار کلودیو اسکارچیلی پی
تولید: Produzioni Europee Associate (PEA)Arturo González Producciones CinematográficasConstantin Film
زبان: دوبله
کشور: آمریکایی
سال: 1971
خوب، بد و زشت
توضیحات:

بلوندی، خوب (کلینت ایستوود)، یک تفنگچی حرفه ای است که در تلاش است چند دلار به دست آورد. چشمان فرشته، بد (لی ون کلیف)، یک هیتمن است که همیشه به یک کار متعهد می شود و آن را به پایان می رساند - تا زمانی که برای انجام آن پول داده شود. و توکو، زشت (الی والاک)، یک قانون شکن تحت تعقیب است که سعی دارد از مخفیگاه خود مراقبت کند. توکو و بلوندی با هم شراکت دارند و از فضل توکو پول می گیرند، اما وقتی بلوندی شراکت را باز می کند، توکو سعی می کند بلوندی را شکار کند. وقتی بلوندی و توکو با کالسکه اسبی مملو از اجساد مرده روبرو می شوند، به زودی از تنها بازمانده، بیل کارسون (آنتونیو کاساله) متوجه می شوند که او و چند مرد دیگر گنجینه ای از طلا را در یک گورستان دفن کرده اند. متأسفانه، کارسون می میرد و توکو فقط نام قبرستان را می یابد، در حالی که بلوندی نام روی قبر را می یابد. حالا این دو باید یکدیگر را زنده نگه دارند تا طلا را پیدا کنند. چشمان فرشته (که به دنبال بیل کارسون بود) متوجه می شود که توکو و بلوندی با کارسون ملاقات کرده اند و می داند که آنها می دانند طلا کجاست. اکنون او به آنها نیاز دارد تا او را به سمت آن سوق دهند. اکنون The Good, the Bad, and Ugly همگی باید برای بدست آوردن 200,000 دلار طلا دست به مبارزه بزنند.

پیام تانرا اینجا بنویسید

بی زحمت نظر بدهید

*
*
*
*
فیلم های پیشنهادی

همکاران ما

! با ما همکار شوید