گرگ و میش برای آدمکش

86 بازدید
پیش نمایش
×
در اواخر دهه 1970، ترسناک ترین قاتل در دنیای اموات مونترال، دونالد لاووی، توسط همدستان سابقش و توسط یک افسر پلیس سرسخت تحت تعقیب قرار گرفت.
کارگردان: Raymond St-Jean
هنر پیشه: Éric Bruneau Donald Lavoie Benoît Gouin Claude Dubois Rose-Marie Perreault Francine Lavoie Sylvain Marcel Roger Burns
تولید: Production Crépuscule
زبان: زیرنویس
کشور:
سال: 2023
گرگ و میش برای آدمکش
توضیحات:

1979. دونالد لاووی یک قاتل ترسناک است که به دستور کلود دوبوآ، رئیس گروه اوباش جنوب غربی مونترال کار می کند. قاتل سرژ ریوارد تازه کار جوان را تحت بال خود می گیرد، یک کلاهبردار کوچک سر گرم که به زودی او را در یک قتل دوگانه کثیف به خطر می اندازد. با تشکر از وکلایی که توسط قبیله Dubois پرداخت می شود، دونالد از عدالت فرار می کند، اما این تنها یک شکست موقت برای کارآگاه گروهبان راجر برنز است، که تلاش می کند لاووی را متقاعد کند تا یک خبرچین شود. دوبوا برای آزمایش وفاداری قاتل خود از او می خواهد که یکی از نزدیکان خود را از بین ببرد. هنگامی که او از دستور سرپیچی می کند، دونالد با دیگر جنایتکاران متحد می شود تا یک سرقت از بانک را برای تامین هزینه تبعیدش به جنوب برنامه ریزی کنند. دونالد که توسط قبیله Dubois از یک طرف و بازرسان برنز از طرف دیگر شکار می شود، خود را در گیره ای سفت می بیند.

پیام تانرا اینجا بنویسید

بی زحمت نظر بدهید

*
*
*
*
فیلم های پیشنهادی

همکاران ما

! با ما همکار شوید