نرم افزار

Joyoshare iPhone Data Recovery v2.5.0.53 - نرم افزار بازیابی اطلاعات دستگاه های آی او اس

67 بازدید

دانلود

Software Poster
توضیحات:

Joyoshare iPhone Data Recovery یک نرم افزار بازیابی اطلاعات حرفه ای و کارآمد است که به کاربران اپل کمک می کند داده های از دست رفته یا حذف شده از دستگاه های مختلف iOS از جمله iPhone ، iPad و iPod touch را به راحتی بازیابی کنند. این نرم افزار بازیابی اطلاعات می تواند طیف گسترده ای از داده های از دست رفته مانند مخاطبین، اس ام اس ها، فیلم ها، تصاویر، تقویم، بوک مارک های Safari و ... را ریکاوری کند. این نرم افزار با ارائه 3 حالت بازیابی، داده های از دست رفته شما را به طور مستقیم از دستگاه های iOS، بکاپ iTunes و iCloud به راحتی و به سرعت بازیابی می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار iPhone Data Recovery:
- بازیابی تمام داده های از دست رفته از دستگاه های ای او اس
- سرعت بالا در بازیابی اطلاعات
- بازیابی انواع داده ها از جمله عکس ها، فیلم ها، مخاطبین، پیام ها و ...
- سازگاری کامل با جدیدترین مدلهای iOS 13 و iDevices
- بازیابی داده های از دست رفته خود با یا بدون نسخه پشتیبان
- بازیابی ایمن و مطمئن اطلاعات
- و ...

راهنمای نصب
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
- در ویندوز 8، 10و11: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
- در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
- در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.

پیام تانرا اینجا بنویسید

بی زحمت نظر بدهید

*
*
*
*
سافتویر های پیشنهادی

همکاران ما

! با ما همکار شوید